Apartmán Alex sa nachádza v obci Bešeňová, 600 metrov od akvaparku Gino Paradise. Ponúka vám ubytovaciu jednotku s možnosťou vlastného stravovania, gril, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom areáli a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Celý areál je monitorovaný kamerovým systémom.

V priestorovo nadštandardnom a vkusne zariadenom apartmáne (110 m2) je vám k dispozícii veľký obývací priestor spojený s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským kútom, rozkladacie pohovky, káblová a satelitná TV. Využívať môžete bezpečnostnú schránku, práčku a vlastnú kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom. Apartmán disponuje 7 pevnými lôžkami a 4 prístelkami.

Najbližšia reštaurácia je vzdialená 100 metrov a obchod s potravinami 200 metrov.

V okolí apartmánu sa môžete venovať lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike. Pri apartmánoch máte k dispozícii bezplatné parkovisko. Počas pobytu navštívte archeologický park Havránok situovaný vo vzdialenosti 4,3 km a Liptovskú Maru vo vzdialenosti 5 km.

Podľa nezávislých hodnotení majú naši hostia túto časť destinácie Bešeňová v obľube.
Naše ubytovanie má najlepší pomer ceny a kvality v Bešeňovej! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania.