Apartmány Alex a Gregor sa nachádzajú v obci Bešeňová, 500 metrov od Vodného parku Bešeňová. Ponúkame vám 2 ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania, gril, bezplatné Wi-Fi internetové pripojenie v celom areáli a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Celý areál je monitorovaný kamerovým systémom.

V priestorovo nadštandardných a vkusne zariadených apartmánoch (100 m2) sú vám k dispozícii veľký obývací priestor spojený s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským kútom, rozkladacie pohovky, káblová televízia a vysokorýchlostný internet. Využívať môžete bezpečnostnú schránku, práčku a vlastnú kúpeľňu s vaňou resp. sprchovacím kútom. Apartmán Gregor disponuje 7 pevnými lôžkami a Apartmán Alex 9 lôžkami s možnosťou pristelky v obidvoch apartmánoch.

Najbližšia reštaurácia je vzdialená 100 metrov a  supermarket 200 metrov.
V okolí apartmánov sa môžete venovať lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike. V letných mesiacoch máte možnosť využiť t1x bezplatne tenisové kurty (100 m od apartmánov). Pri apartmánoch máte k dispozícii bezplatné parkovisko. Počas pobytu navštívte archeologický park Havránok situovaný vo vzdialenosti 4,3 km a Liptovskú Maru vo vzdialenosti 5 km.